Obrázky dětí z letních hemofilických táborů: vyberte ty nejlepší pro kalendář na rok 2013

15. 09. 2012

Stejně jako každé prázdniny, i letos se malí hemofilici vydali na letní dětské tábory, na kterých strávili pár pěkných společných dnů. Ty starší si užívali v Ondrášově dvoře, mladší byli i s rodiči k zastižení v areálu J. A. Komenského v Bělči u Hradce Králové.
Obrázky dětí z letních hemofilických táborů: vyberte ty nejlepší pro kalendář na rok 2013

Stejně jako každé prázdniny, i letos se malí hemofilici vydali na letní dětské tábory, na kterých strávili pár pěkných společných dnů. Ty starší si užívali v Ondrášově dvoře, mladší byli i s rodiči k zastižení v areálu J. A. Komenského v Bělči u Hradce Králové. Kromě výuky aplikace koncentrátu s koagulačními faktory a rehabilitace se děti věnovaly celotáborovým hrám a společenským aktivitám.

Mimo jiné nakreslily velmi vydařené obrázky se zážitky z léta a z letních pobytů. Ty nejpovedenější máte nyní možnost shlédnout a navíc i ohodnotit. Dvanáct obrázků, které získají nejvíce hlasů, budou prezentovány v připravovaném kalendáři na příští rok. Tak neváhejte a vybírejte. Hlasovat můžete do 23. září 2012 .

Všem dětem děkujeme za jejich obrázky. Připravovaný kalendář má ale omezenou kapacitu, proto byly do užšího finále vybrány jen ty opravdu nejpovedenější. Ale nezoufejte. V kalendáři bude mít každý namalovaný obrázek své místo. Ať v podobně titulního obrázku daného měsíce nebo menšího obrázku na titulní stránce kalendáře. Všechny obrázky tak budou využity a zakomponovány do našeho společného díla.

Ještě jednou všem děkujeme za spolupráci.


Hodnocení článku

HLEDÁŠ HELP? HEMOJUNIOR!

Dočetli jste až sem a stále vám něco chybí? Navštivte webové stránky Hemojunioru, který pomáhá dětem s hemofilií, jejim rodinám a přátelům. Staňte se našimi přáteli i vy!

Další články

hemofilie

Centra pomoci

Soutěž

Anketa

Dodržujete zdravý jídelníček?

(93)
(209)
(109)